Ücretsiz İlan Ver
Hakkımızda

2000 yılında Türkiye hayvancılığına katkı sağlamak ve üretimi artırmak için Zirve veteriner hizmetleri LTD. ŞTİ. ‘yi kurduk. Hayvancılık sektörüne her boyutunda uzun yıllar hizmet verdik. Büyükbaş, küçükbaş, pet ve kanatlı konusunda çalıştık.

Ülkemizde hayvan ticaretinin daha etkili yapılabilmesi, tarımsal malzemelerin ve ekipmanların daha kolay tanıtılması ve pazarlanması için yurtdışı yatırım paydaşlarımızla www.türkiyehayvanborsasi.com ‘u kurduk. Türkiye’nin hayvan satış ilanları konusunda ilk adresi turkiyehayvanborsasi.com oldu.

Sitemiz Türkiye’nin en büyük hayvan ve hayvan ekipmanları ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile turkiyehayvanborsasi.com kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak, ticareti hızlandırmak, alıcıyla satıcıyı en kısa yoldan buluşturmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Paydaşlar:

Zirve LTD ŞTİ. - Kayseri, Türkiye

Page Pro LTD - London, UK